Dům hudby.cz je firma s bohatou historii, její počátek sahá do roku 1993, kdy ji díky pádu komunismu a počátku možnosti svobodného podnikání založil současný šéf Ivo Honajzer. Firma začala jako obchod s hudebními nosiči v pronajatých prostorech v centru města Opavy, během let se v roce 2000 přestěhovala do nových prostor v centru města na ulici Kolářská 10, postupem let kdy do firmy přišli mladí nadšení hudebníci, kteří přijali filozofii firmy, ve které se bez výhrad snažíme sloužit svým zákazníků došlo k další velké změně, kdy se firma přesunula do současných prostor na ulici Ratibořské v Opavě.

www.DUMHUDBY.cz www.DUMHUDBY.cz

Náš kolektiv je kombinací starších a mladých hudebníků, kteří svorně chtějí dát zákazníkovi o něco více, než je běžné. Máme stovky zákazníků v celé České republice, ale i množství zákazníků na Slovensku a v Polsku. Naše pracovní nasazení a etika nám dovolila zorganizovat obchod, do kterého se zákazníci rádi vracejí a projevují nám tak důvěru. Naže zboží prodáváme jak v kamenném obchodě v Opavě, tak prostřednictvím telefonických objednávek, nebo prostřednictvím našeho webu na adresách www.dumhudby.cz a www.drumcenter.cz . Smyslem naší práce je poskytnou zákazníkovi co nejkvalitnější službu bez ohledu na to jakou formou nás osloví.

www.DUMHUDBY.czAbychom byli schopni nabídnout opravdu co nejkvalitnější služby byli jsme ochotni znovu kompletně přestěhovat celý obchod na ulici Ratibořskou v Opavě-Kateřinkách a připravit tak zákazníkovi místo s velkým výběrem nástrojů a s možnosti si vše prohlédnout a vyzkoušet. Veškerou prezentaci v samotném obchodě i na našich webech bereme velmi vážně a usilujeme o to, aby každý zákazník procházející našimi obchody (kamenným i virtuálním) odcházel co nejvíce spokojený. Rovněž velmi stojíme o to, aby v případech kdy není zákazník na 100% spokojen s naší prací neváhal a tuto zkušenost nám jakoukoliv formou sdělil.

Jak zajisté víte mimo kamenný obchod na ulici Ratibořské v Opavě provozujeme i virtuální obchod, ve kterém z 95% nabízíme pouze produkty, které máme skladem. Jsme pečlivě připraveni zvládnout veškeré logistické záležitosti - dopravu rozměrných předmětů do 30 km zdarma, (větší vzdálenosti dle obch.podmínek) zvládáme i kvalitní zabalení a odeslání zboží všemi dostupnými druhy přepravy - pošta, spedice, atd. a ručíme tak za to, že vámi objednané zboží vám příjde co nejdříve a nepoškozené. Všechny ostatní náležitosti jsme pak připraveni řešit okamžitě na tel. čísle +420 553 623 046, nebo GSM bráně +420 608 883 757 (neposílat SMS).

Zde si můžete stáhnout různé grafické podklady našeho loga:

Vážení přátelé, kolegové, příznivci!
Stává se nám poměrně často, že potřebujeme pro potřeby tisku plakátů či jiných reklam a upoutávek poskytovat podklady.Abychom je nemuseli neustále připravovat a posílat, umístili jsme je zde přímo na naše stránky a jsou volně ke stažení.

Animovaný reklamní banner
flash banner